🏘️

VIP nemovitosti

VIP nemovitosti: Místo, kde můžete chillovat i balit ženy

🏠 Dostupné VIP nemovitosti naleznete na mapě Los Santos přímo ve hře označené zelenou ikonkou.

🔴 U VIP nemovitostí je potřeba jednou za 14 dní otevřít sklad a dát do něj jakýkoli předmět z důvodu automatizovaného odebírání VIP nemovitostí.

Automatizovaný rychlý nákup

Realitní Kancelář Los Santos nabízí unikátní nemovitosti. U každé nemovitosti se nachází realitní makléř, který Vám sdělí vstupní kód, kterým lze otevřít všechny dveře dané nemovitosti. Pokud se pro dům Vašich snů rozhodnete, sdělíte realitnímu makléři svůj tajný kód a uhradíte mu kupní cenu. Tento následně odejde a z mapy odstraní tuto nemovitost. Celý proces je automatizovaný.

Ochranka

Koupil jsi si vlastní nemovitost a máš strach s své bezpečí? Některé nemovitosti mají soukromou ochrannou službu která se postará o Vaše bezpečí i o klid kolem nemovitosti.

Soukromý kuchař

Chillujete ve své vile a nemáte nic k zakousnutí? Žádný problém. Většina VIP nemovitostí má vlastního soukromého kuchaře, který Vám uvaří delikátní pokrmy.

Heliport a garáž pro Yachtu

Všechny nemovitosti mají garáže na motorová vozidla. Nemovitosti, u kterých projektant navrh heliport mají garáž pro Vaše vrtulníky. Nemovitosti u moře mají garážová stání pro Vaše Yachty.

image