🪙

Co je BTC a VIP účty?

Ekonomika: Jak to je s BTC a VIP?

Uvědomujeme si, že na POHODÁŘÍCH hrají různí lidé a z tohoto důvodu lze například vozidla či nemovitosti zakoupit jak za IC peníze, tak za BTC.

Hráči, kteří mají dostatek času na našem serveru hrát si jsou schopni naspořit IC peníze na nákup vozidel a dalších věcí. Hráči, kteří nemají dostatek času na hraní si mohou čas zkrátit nákupem vozidel za BTC. Vozidla nakoupená za BTC nelze prodávat, viz. tabulka v sekci 🚗 Auta.

U některých vozidel a nemovitostí, které jsou na chod serveru náročnější je nákup možný pouze za BTC. Neplatící hráči mají možnost si za IC peníze zakoupit těžební sklad a BTC minery, kde si lze BTC natěžit.

Hráči s VIP účty mají určité výhody, které máme přehledně popsané v tabulce na webu.

ℹ️ VIP účty ani nákup BTC Vás nenadřazují před jinými hráči. Naši administátoři Vám při porušení pravidel dají stejný trest a nebudou hledět na to, zda máte VIP účet, či nikoli.

POHODÁŘI jsou herní portál, který aktuálně provozuje dva Role-Play servery. Brzy spustíme vlastní Minecraft. Jeden VIP účet funguje na všechny námi provozované hry.

👨‍👨‍👦 BTC jsou sdílené mezi všemi Vašemi herními postavami.

💸
🤑 Chci si vyzvednout BTC ZDARMA! Na našem webu si můžeš vyzvednout BTC v hodnotě 170 Kč ZDARMA. Chci BTC ZDARMA →
💸
👔 Chci VIP ÚČET NA 3 DNY ZDARMA! Na našem webu si můžeš vyzvednout VIP účet BUSINESS na 3 dny ZDARMA. Chci VYZKOUŠET VIP ÚČET ZDARMA →